Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.2 kg |
|---|---|
| Dimensions | 9 × 9 × 12 cm |
| Is Smart Device | no |
| Features | 3000-6500K |
| Model Number | USB |
| Material | PVC/Plastic |
| Switch Type | Touch On/Off Switch |
| Warranty | 1 year |
| Base Type | None |
| Style | Contemporary |
| Certification | CCC, ce, ROHS |
| Origin | Mainland China |
| Power Source | Rechargeable Battery |
| Shade Type | ABS |
| Item Type | Desk Lamps |
| Is Dimmable | Yes |
| Is Bulbs Included | Yes |
| Brand Name | CANMEIJIA |
| Body Material | ABS |
| Voltage | 220V |
| Light Source | LED bulbs |
Instock
There are no reviews yet.