Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.168 kg |
|---|---|
| Dimensions | 32 × 4 × 4 cm |
| Luminous Flux | 60-249 |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Is Smart Device | no |
| Features | 3 Colors in 1 |
| Model Number | Night light |
| Material | PP/Plastic |
| Switch Type | Touch On/Off Switch |
| Warranty | 2 Years |
| Base Type | None |
| Style | Modern Style |
| Certification | ce, EMC, ROHS |
| Origin | Mainland China |
| Power Source | DC |
| Shade Type | ABS |
| Is Bulbs Included | Yes |
| Item Type | Desk Lamps |
| Is Dimmable | Yes |
| Brand Name | MONCBET |
| Body Material | ABS |
| Voltage | 5V |
| Light Source | LED bulbs |
| Notice | there are 2 models, Remote model is optional, another is only touch control |
Instock
There are no reviews yet.