Instock
| Weight | 0.33 kg |
|---|---|
| Dimensions | 15 × 7 × 5 cm |
| Model Number | 48 LEDs Desk Lamp Clip USB Book Light |
| Material | aluminum |
| Switch Type | Push Button Switch |
| Style | Modern Style |
| Certification | ce, ROHS |
| Origin | Mainland China |
| Item Type | Desk Lamps |
| Is Dimmable | Yes |
| Is Bulbs Included | Yes |
| Body Material | aluminum |
| Voltage | 5V |
| Light Source | LED bulbs |
| Function 1 | Desk Lamp Clip on Light |
| Function 2 | 48 LEDs USB Clip Ring Light with 3 Color Modes 10 Dimmable Brightness |
| Function 3 | Eye Protection Desk Light |
| Function 4 | Clip on Light Reading Lights |
| Function 5 | 48 LED USB Desk Lamp with 3 Color Modes 10 Brightness |
| Function 6 | Flexible USB Clamp Bedside Lamp, Eye Caring Book Light for Studying/Working/Gaming |
| Function 7 | 48 LEDs Clip on Desk Lamp |
| Feature 8 | 360°Flexible Gooseneck Reading Table Light Eye-Caring USB Clamp |
Instock
There are no reviews yet.