Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.51 kg |
|---|---|
| Dimensions | 39 × 15 × 6 cm |
| Luminous Flux | 249-2000 |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Features | Touch, with Pen Holder |
| Model Number | Table Lamp |
| Style | Modern Style |
| Certification | ce |
| Origin | Mainland China |
| Power Source | AC |
| Shade Type | ABS |
| Is Bulbs Included | Yes |
| Item Type | Desk Lamps |
| Is Dimmable | Yes |
| Brand Name | APWIKOGER |
| Body Material | Plastic |
| Voltage | 36V |
| Light Source | LED bulbs |
Instock
There are no reviews yet.