Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.07 kg |
|---|---|
| Dimensions | 5 × 5 × 5 cm |
| Recommend Age | 12+y |
| Origin | Mainland China |
| color | green |
| weight | 9.8G |
| thickness | 1mm |
| length | 260mm |
| producer | China |
| number | 1/2/4/6pcs |
Instock
There are no reviews yet.