Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 1.369 kg |
|---|---|
| Dimensions | 53 × 25 × 18 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Installation Method | self-contained |
| Luminous Flux | 249-2000 |
| Is Dimmable | No |
| Style | Modern Style |
| Light Source | LED bulbs |
| Certification | CCC, ce |
| Voltage | 220V |
| Power Source | AC |
| Is Bulbs Included | Yes |
| Origin | Mainland China |
| Item Type | Track Lighting, Spot Lights Led |
| Features 1 | Track Lighting |
| Features 2 | Wall Lamp Rail 220V |
| name | Ceiling Spots Light |
Instock
There are no reviews yet.