Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.5 kg |
|---|---|
| Dimensions | 30 × 20 × 10 cm |
| Usage | Industrial |
| Warranty | 3 Years |
| Is Dimmable | No |
| Switch Type | Touch On/Off Switch |
| Style | Contemporary |
| Voltage | 110V, 120V, 220V |
| Power Source | DC |
| Is Bulbs Included | No |
| Brand Name | YANKE |
| Origin | Mainland China |
| Certification | CE, CCC |
| Item Type | Track Lighting |
| Material: | Aluminum |
Instock
There are no reviews yet.