Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 1.43 kg |
|---|---|
| Dimensions | 15 × 50 × 10 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Installation Method | self-contained |
| Usage | HOLIDAY |
| Model Number | Track Lighting |
| Warranty | 2 Year |
| Is Dimmable | Yes |
| Finish | Brushed Nickel |
| Switch Type | Touch On/Off Switch |
| Base Type | Wedge |
| Style | Modern Style |
| Light Source | LED bulbs |
| Wattage | 12W / 20W / 30W / 40W |
| Certification | CCC, ce, ROHS, RoHS, CE, CCC |
| Voltage | 220V-240V, 260V |
| Power Source | AC |
| Is Bulbs Included | Yes |
| Brand Name | NoEnName_Null |
| Origin | Mainland China |
| Item Type | Track Lighting |
Instock
There are no reviews yet.