Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 1.28 kg |
|---|---|
| Dimensions | 50 × 20 × 20 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Installation Method | self-contained |
| Luminous Flux | 2000-82000 |
| Usage | EMERGENCY |
| Warranty | 1 year |
| Is Dimmable | Yes |
| Switch Type | Knob switch |
| Style | Contemporary |
| Light Source | Halogen Bulbs |
| Voltage | 220V |
| Power Source | AC |
| Is Bulbs Included | Yes |
| Brand Name | CANMEIJIA |
| Origin | Mainland China |
| Certification | RoHS, CE, CCC |
| Item Type | Track Lighting |
| Feature 1 | 10%-100% dimmable |
| Feature 2 | Aluminum alloy+PP |
| wattage | 20w |
| Color temperature | Warm white/neutral white |
Instock
There are no reviews yet.