Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.253 kg |
|---|---|
| Dimensions | 35 × 6 × 4 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Installation Method | self-contained |
| Usage | HOLIDAY |
| Model Number | Track Lights |
| Is Dimmable | No |
| Base Type | Wedge |
| Style | Modern Style |
| Light Source | LED bulbs |
| Wattage | 10W/20W |
| Voltage | 220V-240V, 110V, 120V, 130V, 220V, 230V, 240V, 260V |
| Power Source | AC |
| Is Bulbs Included | No |
| Brand Name | NoEnName_Null |
| Origin | Mainland China |
| Item Type | Track Lighting |
Instock
There are no reviews yet.