Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.4 kg |
|---|---|
| Dimensions | 20 × 15 × 12 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Installation Method | self-contained |
| Luminous Flux | 60-249 |
| Usage | HOLIDAY |
| Model Number | Adjustable Focus track light |
| Warranty | 1 Year |
| Is Dimmable | Yes |
| Finish | IRON |
| Switch Type | Knob switch |
| Base Type | Wedge |
| Style | Modern Style |
| Light Source | LED bulbs |
| Wattage | 30W |
| Certification | ROHS, ce |
| Voltage | 220V |
| Power Source | AC |
| Is Bulbs Included | Yes |
| Brand Name | DONWEI |
| Origin | Mainland China |
| Item Type | Track Lighting |
| Type | Adjustable Focus led tracking light |
| Light color | Warm white, Cool white, nature white |
| power | 30W |
Instock
There are no reviews yet.