Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.2 kg |
|---|---|
| Dimensions | 10 × 5 × 10 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Installation Method | Assembly |
| Luminous Flux | 2000-82000 |
| Usage | Industrial |
| Model Number | Track Lighting |
| Warranty | 1 Year |
| Is Dimmable | No |
| Finish | Brushed Stainless |
| Switch Type | Touch On/Off Switch |
| Base Type | Wedge |
| Style | Modern Style |
| Light Source | LED bulbs |
| Wattage | 12/20/30/40W |
| Certification | CCC, ce, ROHS, RoHS, CE, CCC |
| Voltage | 220V |
| Power Source | AC |
| Is Bulbs Included | No |
| Brand Name | CANMEIJIA |
| Origin | Mainland China |
| Item Type | Track Lighting |
| Model 1 | Track Light |
| Model 2 | Set LED Track Light |
| Model 3 | Spot track light |
| Model 4 | Track Lamp Lighting |
| Model 5 | Lighting Fixture |
| Model 6 | Ceiling Spotlights |
| Model 7 | Track Light 220V |
| Material | Aluminum+Plastic |
Instock
There are no reviews yet.