Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.2 kg |
|---|---|
| Dimensions | 10 × 10 × 10 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Installation Method | self-contained |
| Usage | Industrial |
| Model Number | MGD-XTFG-B-20N |
| Warranty | 3year |
| Is Dimmable | No |
| Finish | Brushed Stainless |
| Switch Type | Touch On/Off Switch |
| Base Type | GU10 |
| Style | Modern Style |
| Light Source | None |
| Wattage | 5-60W |
| Certification | ce, CE |
| Voltage | 220V-240V, 110V, 120V, 12V, 130V, 220V, 230V, 240V, 24V, 260V, 380V |
| Power Source | AC |
| Is Bulbs Included | No |
| Brand Name | jianjiandian |
| Origin | Mainland China |
| Item Type | Track Lighting |
| The light source can be replaced | GU10 |
| Color | White, Black |
Instock
There are no reviews yet.