Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 1.024 kg |
|---|---|
| Dimensions | 9 × 5 × 5 cm |
| Usage | HOLIDAY |
| Model Number | Foldable Led Track Lights |
| Is Dimmable | No |
| Finish | IRON |
| Base Type | E14 |
| Style | Modern Style |
| Light Source | LED bulbs |
| Certification | ce, ROHS, RoHS, CE |
| Voltage | 220V-240V |
| Power Source | AC |
| Is Bulbs Included | No |
| Brand Name | JOYINLED |
| Origin | Mainland China |
| Item Type | Track Lighting |
Instock
There are no reviews yet.