Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.01 kg |
|---|---|
| Dimensions | 10 × 10 × 10 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Installation Method | Assembly |
| Luminous Flux | <60 |
| Usage | Industrial |
| Model Number | TLA-001 |
| Style | Modern Style |
| Light Source | LED bulbs |
| Certification | CCC, ce, ROHS |
| Voltage | 220V-240V, 110V, 120V, 12V, 130V, 220V, 230V, 240V, 24V, 260V, 380V, 6V |
| Power Source | AC |
| Is Bulbs Included | No |
| Brand Name | GY |
| Origin | Mainland China |
| Item Type | Track Lighting |
Instock
There are no reviews yet.