Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.45 kg |
|---|---|
| Dimensions | 20 × 10 × 10 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Installation Method | Assembly |
| Luminous Flux | 249-2000 |
| Usage | EMERGENCY |
| Model Number | CMJ-GDD-001-20W |
| Warranty | 1 year |
| Finish | Brushed Nickel |
| Switch Type | Touch On/Off Switch |
| Base Type | GU10 |
| Style | Modern Style |
| Wattage | 0-25w |
| Certification | CCC, ce, ROHS, RoHS, CE, CCC |
| Voltage | 220V-240V, 110V, 120V, 130V, 220V, 230V, 240V, 260V |
| Power Source | AC |
| Is Bulbs Included | Yes |
| Brand Name | DIBILUN |
| Origin | Mainland China |
| Item Type | Track Lighting |
| about gu10 bulb | Free gu10 light bulb 5w |
| The lamp itself does not contain the bulb! ! The lamp itself does not contain a bulb! ! | The lamp itself does not contain the bulb! ! The lamp itself does not contain a bulb! ! |
Instock
There are no reviews yet.