Instock
| Weight | 0.5 kg |
|---|---|
| Dimensions | 10 × 20 × 10 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Installation Method | Assembly |
| Luminous Flux | 249-2000 |
| Usage | HOLIDAY |
| Model Number | LED Track Light |
| Warranty | 1 Years |
| Is Dimmable | No |
| Finish | Brushed Nickel |
| Switch Type | Touch On/Off Switch |
| Base Type | Wedge |
| Style | Modern Style |
| Light Source | LED bulbs |
| Wattage | 220V, 12W 20W 30W 40W |
| Certification | CCC, ce, ROHS, RoHS, CE, CCC |
| Voltage | 220V-240V, AC180-265V |
| Power Source | AC |
| Is Bulbs Included | No |
| Brand Name | NoEnName_Null |
| Origin | Mainland China |
| Item Type | Track Lighting |
| Material | Aluminum+Plastic |
| Body Color | White/Black |
| Emitting Color | Warm White, Cold White, Neutral White |
| Style 1 | Set LED Track Light, ceiling track lamp |
| Style 2 | COB Track Ceiling Light |
| Style 3 | Spotlights, Rail lighting |
| Style 4 | Track Lighting Rail, Living room lights |
| Style 5 | Wall lighting fixtures, lampara techo |
| plafonnier | Track light |
| ceiling light | trilho iluminacao de teto |
| home decor | Light fixture |
Instock
There are no reviews yet.