Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.1 kg |
|---|---|
| Dimensions | 10 × 10 × 10 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Installation Method | Assembly |
| Luminous Flux | 249-2000 |
| Warranty | 5 years |
| Is Dimmable | No |
| Finish | NICKEL |
| Style | Modern Style |
| Certification | CCC, ce, GS, LVD, ROHS, RoHS, LVD, GS, CE, CCC |
| Voltage | 220V-240V, 110V, 20V-240V, 220V, 230V, 240V, 260V |
| Power Source | AC |
| Is Bulbs Included | Yes |
| Brand Name | IWP |
| Origin | Mainland China |
| Item Type | Track Lighting, Track Lighting |
| Light Sources | OSRAM Chip(LED Chip) |
| Input voltage | 110V~260V |
| Application Scenes | Home / Commercial / Indoor Light… |
Instock
There are no reviews yet.