Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.677 kg |
|---|---|
| Dimensions | 20 × 10 × 10 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Is Electric | No battery |
| Brand Name | JJRC |
| Recommend Age | 3-6Y, 6-12y |
| Origin | Mainland China |
| Dimension | Appr. 12.1x20x20cm/4.76×7.87×7.87inch |
| Remote Control Power Supply | 3xAAA Batteries(NOT Included) |
Instock
There are no reviews yet.