Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.83 kg |
|---|---|
| Dimensions | 42 × 14 × 12 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Installation Method | Assembly |
| Usage | HOLIDAY |
| Model Number | Track rail |
| Is Dimmable | No |
| Finish | Brushed Nickel |
| Switch Type | Touch On/Off Switch |
| Base Type | Wedge |
| Style | Contemporary |
| Light Source | None |
| Voltage | 220V-240V, 260V |
| Power Source | AC |
| Is Bulbs Included | No |
| Brand Name | NoEnName_Null |
| Origin | Mainland China |
| Certification | RoHS, CE, CCC |
| Item Type | Track Lighting |
Instock
There are no reviews yet.