Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.4 kg |
|---|---|
| Dimensions | 15 × 5 × 18 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Installation Method | Assembly |
| Luminous Flux | 249-2000 |
| Usage | HOLIDAY |
| Model Number | CMJ-GDD-001-20W |
| Warranty | 12 months |
| Is Dimmable | No |
| Switch Type | Knob switch |
| Base Type | Wedge |
| Style | Modern Style |
| Light Source | Incandescent Bulbs |
| Wattage | 12w/20w/30w/40w |
| Certification | ce, ROHS, RoHS, CE |
| Voltage | 220V |
| Power Source | AC |
| Is Bulbs Included | No |
| Brand Name | NoEnName_Null |
| Origin | Mainland China |
| Item Type | Track Lighting, Set Led Track Light, Track Light/ Spotlight |
| Three-color dimmable | only black 30w |
| color lights | cold white/natural white/warm white |
| Lights 0.5 meter track rail | The actual length is from 0.47 to 0.48 meters |
Instock
There are no reviews yet.