Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.6 kg |
|---|---|
| Dimensions | 20 × 20 × 20 cm |
| CE | Certificate |
| Is Electric | No battery |
| Certification | CE |
| Model Number | AWM 98K |
| Warning | don't shoot at eyes |
| Gender | BOYS |
| Plastic Type | ABS |
| Type | Toy Rifle Gun |
| Material | Plastic |
| Recommend Age | 6-12y, 14+y |
| Origin | Mainland China |
Instock
There are no reviews yet.