Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.4 kg |
|---|---|
| Dimensions | 33 × 13 × 13 cm |
| Luminous Flux | 249-2000 |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Is Batteries Required | Yes |
| Voltage | 5V |
| Power Source | DRY BATTERY |
| Certification | ce, EMC, EMC, CE |
| Is Bulbs Included | No |
| Origin | Mainland China |
| Body Material | IRON |
| Style | Novelty |
| Is Batteries Included | No |
| Brand Name | SHENZHITECH |
Instock
There are no reviews yet.