Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.295 kg |
|---|---|
| Dimensions | 13 × 13 × 13 cm |
| Luminous Flux | 60-249 |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Usage | HOLIDAY |
| Is Batteries Required | Yes |
| Voltage | 5V |
| Power Source | AC |
| Is Bulbs Included | Yes |
| Origin | Mainland China |
| Light Source | LED bulbs |
| Style | Novelty |
| Is Batteries Included | Yes |
Instock
There are no reviews yet.