Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.342 kg |
|---|---|
| Dimensions | 10 × 7 × 6 cm |
| Usage | HOLIDAY |
| Model Number | crystal ball nightlight |
| Is Batteries Required | No |
| Is Bulbs Included | Yes |
| Origin | Mainland China |
| Body Material | Glass |
| Style | Novelty |
| Is Batteries Included | No |
| Brand Name | Ligghig |
| Materials | Solid wood and crystal |
| Light color | 3000k warm light |
| Crystal ball size | About 6cm/2.36 inches |
| Power supply | USB in line |
Instock
There are no reviews yet.