Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.557 kg |
|---|---|
| Dimensions | 18 × 15 × 13 cm |
| Luminous Flux | <60 |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Model Number | 13in |
| Power Source | DC |
| Certification | ce, CE |
| Is Bulbs Included | Yes |
| Origin | Mainland China |
| Body Material | ABS |
| Style | Novelty |
| Brand Name | LZJV |
Instock
There are no reviews yet.