Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.5 kg |
|---|---|
| Dimensions | 40 × 20 × 10 cm |
| Luminous Flux | 60-249 |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Usage | HOLIDAY |
| Is Batteries Required | No |
| Voltage | 220V |
| Power Source | AC |
| Certification | CCC, ce, CQC, EMC, FCC, GS, LVD, pse, ROHS, SAA, UL, VDE, VDE, UL, SAA, RoHS, pse, LVD, GS, FCC, EMC, CQC, CE, CCC |
| Is Bulbs Included | Yes |
| Origin | Mainland China |
| Light Source | LED bulbs |
| Body Material | Wood |
| Style | Novelty |
| Is Batteries Included | No |
| Brand Name | ZODOLAMP |
Instock
There are no reviews yet.