Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.457 kg |
|---|---|
| Dimensions | 19 × 19 × 14 cm |
| Usage | HOLIDAY |
| Battery Type | AAA |
| Is Batteries Required | Yes |
| Voltage | 5V |
| Certification | ce, FCC, ROHS, RoHS, FCC, CE |
| Is Bulbs Included | Yes |
| Origin | Mainland China |
| Body Material | ABS |
| Style | Novelty |
| Is Batteries Included | No |
| Brand Name | sulvgo |
Instock
There are no reviews yet.