Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.025 kg |
|---|---|
| Dimensions | 3 × 2 × 1 cm |
| Voltage | 5V |
| Certification | none, none |
| Is Bulbs Included | No |
| Origin | Mainland China |
| Style | Novelty |
| Brand Name | RecabLeght |
| material | plastic |
| use | holiday |
| product1 | projection lamp sheets |
| series number1 | projector light pictures |
| series number2 | projecting lighting accessories |
| series number3 | photography background decor |
| series number4 | atmospheres shooting supplies |
Instock
There are no reviews yet.