Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.23 kg |
|---|---|
| Dimensions | 20 × 20 × 20 cm |
| Usage | HOLIDAY |
| Model Number | table lamps |
| Is Batteries Required | Yes |
| Certification | ce, LVD, ROHS, UL, LVD |
| Origin | Mainland China |
| Is Bulbs Included | Yes |
| Is Batteries Included | No |
| color | USB charging-key type, USB charging-remote control type |
| Charging/battery life | Charge for about 2 hours, discharge for about 8-20 hours |
| Lamp appearance | Cylindrical |
| With or without USB | be |
| Switch type | Button type |
| Applicable to gift-giving relationship | Couples, couples, friends, children, clients, classmates |
| Light color | 3000K |
| Suitable for gift-giving occasions | Birthday, Mother's Day, g |
| Lampshade material | ABS material |
| size | 68*130 |
| Applicable festivals | Blessing, Thanksgiving, |
| voltage | 5V1A |
| outline dimension | 68*130mm |
| Lampholder material | ABS material |
| style | Antique style |
Instock
There are no reviews yet.