Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.366 kg |
|---|---|
| Dimensions | 11 × 11 × 9 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Usage | HOLIDAY |
| Battery Type | AA |
| Model Number | night lights |
| Is Batteries Required | No |
| Voltage | 5V |
| Certification | ce, CE |
| Power Source | AC |
| Is Bulbs Included | Yes |
| Origin | Mainland China |
| Light Source | LED bulbs |
| Body Material | Glass |
| Style | Novelty |
| Is Batteries Included | No |
| Brand Name | Leclstar |
Instock
There are no reviews yet.