Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.23 kg |
|---|---|
| Dimensions | 17 × 8 × 8 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Battery Type | Lithium Metal |
| Model Number | LT035 |
| Is Batteries Required | No |
| Voltage | 5V |
| Certification | CCC, ce, CE, CCC |
| Is Bulbs Included | Yes |
| Origin | Mainland China |
| Light Source | LED bulbs |
| Body Material | ABS |
| Style | Novelty |
| Is Batteries Included | Yes |
| 1 | crystal wire lighting |
| 2 | crystal ball lamps |
| 3 | crystal lamp |
| 4 | crystals lamps |
| 5 | crystal light |
| 6 | raw amethyst decor |
| 7 | crystal lights sale |
| 8 | light amethyst lamps |
| 9 | crystal long staircase chandelier |
| 10 | embedded crystals lights |
| 11 | stair chandelier crystal |
Instock
There are no reviews yet.