Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.04 kg |
|---|---|
| Dimensions | 1 × 1 × 1 cm |
| Usage | HOLIDAY |
| Battery Type | AAA |
| Voltage | 5V |
| Warranty | 1 year |
| Certification | CCC, ce |
| Power Source | DRY BATTERY |
| Is Bulbs Included | Yes |
| Origin | Mainland China |
| Light Source | LED bulbs |
| Body Material | ABS |
| Style | Novelty |
| Is Batteries Included | No |
| Brand Name | Kemei |
| Product name | Earth Moon Projection Lamp |
| Color | 63 mode |
| Battery | not include |
Instock
There are no reviews yet.