Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.28 kg |
|---|---|
| Dimensions | 13 × 10 × 9 cm |
| Usage | HOLIDAY |
| Battery Type | AAA |
| Is Batteries Required | Yes |
| Voltage | 5V |
| Certification | ce, FCC, ROHS, RoHS, FCC, CE |
| Origin | Mainland China |
| Light Source | LED bulbs |
| Is Bulbs Included | Yes |
| Body Material | ABS |
| Style | Novelty |
| Is Batteries Included | No |
Instock
There are no reviews yet.