Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.11 kg |
|---|---|
| Dimensions | 9 × 9 × 9 cm |
| Usage | EMERGENCY |
| Battery Type | Lithium Metal |
| Model Number | LED Red and Blue Shoulder Police Light |
| Voltage | 5V |
| Power Source | Rechargeable Battery |
| Is Bulbs Included | Yes |
| Origin | Mainland China |
| Light Source | LED bulbs |
| Body Material | ABS |
| Certification | CE |
| Style | Novelty |
| Is Batteries Included | Yes |
| Brand Name | NoEnName_Null |
| Feature 1 | Red and Blue Warning Light |
| Feature 2 | USB Charging Bike Tail Light |
| Feature 3 | LED Waterproof Police Shoulder Clip Light Bag Lamp |
| Feature 4 | LED Red Blue Caution Emergency Police Light with Clip |
| Feature 5 | USB Rechargeable Shoulder Flashing Warning Safety Torch Bike Tail Lamp |
Instock
There are no reviews yet.