Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.042 kg |
|---|---|
| Dimensions | 13 × 8 cm |
| Usage | EMERGENCY |
| Battery Type | Lithium Metal |
| Is Batteries Required | Yes |
| Voltage | 5V |
| Power Source | Rechargeable Battery |
| Is Bulbs Included | Yes |
| Origin | Mainland China |
| Light Source | LED bulbs |
| Body Material | ABS |
| Certification | CE |
| Style | Novelty |
| Is Batteries Included | Yes |
| Brand Name | NoEnName_Null |
Instock
There are no reviews yet.