Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.107 kg |
|---|---|
| Dimensions | 12 × 6 × 6 cm |
| Luminous Flux | 60-249 |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Usage | HOLIDAY |
| Battery Type | AA |
| Is Batteries Required | Yes |
| Voltage | 5V |
| Power Source | DRY BATTERY |
| Warranty | 1 Year |
| Certification | ce, ROHS, RoHS, CE |
| Is Bulbs Included | Yes |
| Origin | Mainland China |
| Light Source | LED bulbs |
| Body Material | Copper |
| Style | Novelty |
| Is Batteries Included | No |
| Brand Name | DACHAN |
Instock
There are no reviews yet.