Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.087 kg |
|---|---|
| Dimensions | 25 × 11 × 7 cm |
| Is Batteries Required | Yes |
| Voltage | 5V |
| Power Source | DC |
| Is Bulbs Included | Yes |
| Origin | Mainland China |
| Light Source | LED bulbs |
| Style | Novelty |
| Is Batteries Included | No |
| Brand Name | StriveFire |
Instock
There are no reviews yet.