Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.8 kg |
|---|---|
| Dimensions | 30 × 30 × 4 cm |
| Luminous Flux | 249-2000 |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Usage | HOLIDAY |
| Battery Type | none |
| Model Number | custom neon sign |
| Is Batteries Required | No |
| Voltage | 5V |
| Power Source | DC |
| Warranty | 1 year |
| Certification | ce, CE |
| Is Bulbs Included | No |
| Origin | Mainland China |
| Light Source | usb |
| Body Material | Plastic |
| Style | Novelty |
| Is Batteries Included | No |
| Feature1 | custom neon |
| Feature2 | customized neon |
| Feature3 | custom name |
| Feature4 | custom led light |
| Feature5 | custom wedding |
| Feature6 | personalised led light |
Instock
There are no reviews yet.