Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.032 kg |
|---|---|
| Dimensions | 10 × 10 × 10 cm |
| Luminous Flux | 60-249 |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Usage | HOLIDAY |
| Battery Type | Lithium Metal |
| Model Number | hj-02 |
| Is Batteries Required | No |
| Voltage | 5V |
| Certification | ce, EMC, ROHS, UL, UL, RoHS, EMC, CE |
| Power Source | DC |
| Origin | Mainland China |
| Is Bulbs Included | Yes |
| Light Source | Incandescent Bulbs |
| Body Material | BAKELITE |
| Style | Novelty |
| Is Batteries Included | Yes |
| Brand Name | DUTRIEUX |
Instock
There are no reviews yet.