Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.008 kg |
|---|---|
| Dimensions | 13 × 11 × 2 cm |
| Luminous Flux | <60 |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Usage | HOLIDAY |
| Battery Type | Button Cell |
| Is Batteries Required | Yes |
| Voltage | 5V |
| Power Source | AC |
| Warranty | 12 |
| Certification | ce, CE |
| Is Bulbs Included | Yes |
| Origin | Mainland China |
| Light Source | HID |
| Body Material | Glass |
| Style | Novelty |
| Is Batteries Included | Yes |
Instock
There are no reviews yet.