Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.04 kg |
|---|---|
| Dimensions | 12 × 12 × 2 cm |
| Model Number | T5 |
| Is Batteries Required | No |
| Voltage | 5V |
| Certification | ce, FCC, ROHS, RoHS, FCC, CE |
| Origin | Mainland China |
| Is Bulbs Included | No |
| Style | Novelty |
| Is Batteries Included | No |
Instock
There are no reviews yet.