Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 1.2 kg |
|---|---|
| Dimensions | 10 × 10 × 10 cm |
| Model Number | Recurve Bow |
| Recommend Age | 14+y |
| Origin | Mainland China |
| color | black |
| attribute | Repeated archery with a curved bow |
| Pounds | 60LBS |
| bow length | 43cm |
| Bowstring material | DSM nylon |
| arcuale material | manganese steel |
Instock
There are no reviews yet.