Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.133 kg |
|---|---|
| Dimensions | 12 × 8 × 8 cm |
| Model Number | DWL-031 |
| Number of Lights | 1 pcs |
| Warranty | 3 years |
| Protection Level | IP66 |
| Style | Modern Style |
| Light Source | LED bulbs |
| Wattage | 6-10W |
| Body Material | aluminum |
| Certification | ce, CQC, EMC, FCC, LVD, pse, ROHS, SAA, UL, VDE, VDE, UL, SAA, RoHS, pse, LVD, FCC, EMC, CQC, CE |
| Voltage | 110-240V |
| Power Source | AC |
| Number of light sources | 1 |
| Material | aluminum |
| Technics | Plated |
| Lighting Area | 10-15 Square Meters |
| Outdoor Lighting Type | Spotlights |
| Is Bulbs Included | Yes |
| Brand Name | VisWorth |
| Origin | Mainland China |
| Item Type | Landscape lighting |
Instock
There are no reviews yet.