Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.13 kg |
|---|---|
| Dimensions | 10 × 10 × 8 cm |
| Model Number | BA-DE-SL-A1-A3 |
| Number of Lights | 1 pcs |
| Warranty | 3 years |
| Base Type | Wedge |
| Protection Level | IP67 |
| Style | Modern Style |
| Light Source | LED bulbs, Quality LED Chips |
| Wattage | 0-5W |
| Body Material | aluminum |
| Certification | ce, ROHS |
| Voltage | 12V |
| Power Source | DC |
| Number of light sources | 1 |
| Material | aluminum |
| Technics | Plated |
| Lighting Area | 1-3 square meters |
| Outdoor Lighting Type | Step Lights |
| Is Bulbs Included | Yes |
| Brand Name | BARETHE |
| Origin | Mainland China |
| Item Type | Landscape lighting |
| CRI | >80Ra |
| Luminous Flux | 95Lm |
| Beam angle | A1 A2 A3 |
| Dimension | D35XH34mm(30mm Cut) |
| Body Color | Silver |
| Line Length | 360mm(14.2in) |
| Application 1 | Led Step Lamps |
| Application 2 | LED Buried Lights |
| Application 3 | Shopping Mall Lamps |
| Application 4 | Waterproof Lamp |
Instock
There are no reviews yet.