Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.5 kg |
|---|---|
| Dimensions | 11 × 11 × 11 cm |
| Model Number | ET-D20-5050 |
| Number of Lights | 1 pcs |
| Warranty | 2 |
| Base Type | 2G11 |
| Protection Level | IP68 |
| Style | Modern Style |
| Light Source | LED bulbs |
| Wattage | 0-5W |
| Body Material | PC |
| Certification | ce |
| Voltage | 12V |
| Power Source | DC |
| Number of light sources | 10~15 |
| Material | PVC/Plastic |
| Technics | Perforated |
| Lighting Area | 1-3 square meters |
| Outdoor Lighting Type | Spotlights |
| Is Bulbs Included | Yes |
| Brand Name | Etopkeji |
| Origin | Mainland China |
| Item Type | Landscape lighting |
Instock
There are no reviews yet.