Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.351 kg |
|---|---|
| Dimensions | 27 × 15 × 10 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Style | Pistol |
| Is Electric | No battery |
| Barcode | No |
| Model Number | 16FE7HH901031 |
| Warning | |
| Gender | Unisex |
| Plastic Type | ABS |
| Type | Water Gun |
| Material | Plastic |
| Brand Name | OOTDTY |
| Recommend Age | 6-12y, 3-6Y |
| Origin | Mainland China |
| Power supply: | 3 x 1.5V AA batteries(not included). |
Instock
There are no reviews yet.