Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.265 kg |
|---|---|
| Dimensions | 16 × 13 × 13 cm |
| Luminous Flux | <60 |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Number of Lights | 1 pcs |
| Protection Level | IP65 |
| Style | Modern Style |
| Wattage | 0-5W |
| Body Material | ABS |
| Power Source | SOLAR |
| Material | PP/Plastic |
| Outdoor Lighting Type | Figurine Lights |
| Is Bulbs Included | No |
| Origin | Mainland China |
| Item Type | Landscape lighting |
Instock
There are no reviews yet.