Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.6 kg |
|---|---|
| Dimensions | 13 × 13 × 13 cm |
| Model Number | SP-120 |
| Number of Lights | 7 & Up |
| Warranty | 12 months |
| Protection Level | IP54 |
| Style | ART DECO |
| Light Source | LED bulbs |
| Wattage | 0-5W |
| Body Material | Plastic |
| Certification | ce, EMC, ROHS |
| Power Source | DC |
| Number of light sources | 1 |
| Material | Plastic, LLDPE |
| Technics | Roto |
| Lighting Area | 3-5 square meters |
| Outdoor Lighting Type | Figurine Lights |
| Is Bulbs Included | Yes |
| Brand Name | ORANGESKY |
| Origin | Mainland China |
| Item Type | Landscape lighting |
| Product Name | Plastic Ball Lamp Landscape Lighting led garden table lamps |
| Battery | Rechargeable Lithium Battery |
| Waterproof | IP54, can be used outdoor |
| Color | RGBW 16 color changing |
| Desc | Outdoor Garden Lamp light balls in the garden |
Instock
There are no reviews yet.