Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.856 kg |
|---|---|
| Dimensions | 40 × 16 × 12 cm |
| Luminous Flux | 60-249 |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Model Number | Christmas tree solar light |
| Style | Modern Style |
| Wattage | 0-5W |
| Certification | ce, CE |
| Power Source | SOLAR |
| Outdoor Lighting Type | Figurine Lights |
| Is Bulbs Included | Yes |
| Origin | Mainland China |
| Item Type | Landscape lighting |
| Material | plastic+hardware |
| Solar panel cell | AA-MH-600MAH |
| Usage | garden decoration |
| simulation Christmas tree | stake light |
| landscape courtyard light | lawn light |
| terrace lamp | patio walkway light |
Instock
There are no reviews yet.